Po rozchodu dlouho sama nezůstala. Starší dcera Stanislava Grosse ukázala nového kluka!

Dcera Stanislava Grosse Denisa je zase zamilovaná, již čtyři měsíce randí s tanečníkem Dominikem

Když jsme s Denisou Grossovou dělali rozhovor v dubnu letošního roku, byla tehdy po rozchodu a libovala si, že má čas na sebe.

„Jak jsem byla zadaná od sedmnácti let, pět a půl roku, jsem ráda, že mám čas na sebe. Rozešla jsem se před devíti měsíci, není to tak, že bych se vztahům bránila, ale nevyhledávám ho. Během lockdownu to není navíc jednoduché se s někým dát dohromady,“ svěřila se nám tehdy Grossová, která byla na castingu muzikálu Bratři.

Paradoxně právě během práce pro tento projekt narazila na svého nynějšího partnera, zamilovala se do tanečníka Dominika Janduse, který stojí za choreografií zmíněného muzikálu.

S Dominikem se ale oba znají už dlouhé roky, a dokonce spolu tančí v muzikálu Čarodějka. Pomyslná jiskra ovšem přeskočila až nyní a Grossová už zase s radostí tvrdí, že jí partnerský život vyhovuje.

„S Domčou jsme byli opravdu roky jen kamarádi, ale loni po rozchodu jsme se spolu začali bavit víc. Dohromady nás vlastně letos dala práce na muzikálu Bratři, kde jsme oba. On je choreograf muzikálu, já jsem v produkci,“ popsala před časem serveru Super.cz Grossová.

Zdroj: expres.cz

Mohlo by vás zajímat...