Po zrušení zásnub se do dalšího vztahu nehrne. Užívám si, že jsem sama, přiznala Grossová

Bylo jí teprve devatenáct, když řekla ano svému tehdejšímu partnerovi Robinovi, svatba se ale do roka a do dne nekonala. Místo toho na konci loňského roku přišel rozchod a nyní starší dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse Denisa prozradila, co bylo příčinou krachu jejího vztahu.

Epidemie koronaviru zničila nejeden vztah, takže když na konci minulého roku oznámila Denisa Grossová rozchod se svým snoubencem, přiznala, že problémy ve vztahu měli delší dobu.

„Nemělo to s epidemií nic společného, bydleli jsme spolu tři roky, ale nějakým způsobem to nešlo dál,“ říká Denisa s tím, že se pochopitelně rozešli v dobrém a pravidelně si volají.

Po novém vztahu ale netouží. Naopak jí svoboda, kterou od sedmnácti let nezná, vyhovuje. 

„Mám čas na sebe, jsem stále sama. Jak jsem byla zadaná od sedmnácti let, pět a půl roku, jsem ráda, že mám čas na sebe. Rozešla jsem se před devíti měsíci, není to tak, že bych se vztahům bránila, ale nevyhledávám ho. Během lockdownu to není navíc jednoduché se s někým dát dohromady,“ dodala Grossová, kterou jsme potkali na castingu muzikálu Bratři. 

Nebyla tam kvůli roli, ale jako člen organizačního týmu. Během vztahu s fotografem Robinem Puškášem sama focení propadla a nyní přiznává, že ji více živí focení než hraní.

Zdroj článku: expres.cz

Mohlo by vás zajímat...