Rok a půl bez práce si vybírá svou daň. Vyhlíží vyčerpaná Aneta Krejčíková další lockdown?

Téměř dvouletá pracovní pauza si začíná vybírat svou daň. Aneta Krejčíková skočila do pracovního procesu tak moc po hlavě, že je prý vyčerpaná ještě před začátkem divadelní sezony. A není prý sama. S nadsázkou říká, že někteří její kolegové by si prý přáli další omezení.

Anetu Krejčíkovou jsme potkali na prezentaci chystaného muzikálu Bratři, v němž ztvárňuje roli ruské kněžny. Ačkoliv v září nezkoušeli, s ohledem na to, že premiéra bude počátkem listopadu, čeká je náročný listopad.

„Cítím, že jak začínají divadla a jedou na tři sta procent, hodně herců je unavených. A to je zatím začátek sezony. Je to až moc rozjeté, už to cítím i na sobě. Nicméně se tím nechci rouhat, za práci jsem vděčná. Jen je škoda, že v našem povolání není nic mezi, buď máte práce hodně, nebo nemáte žádnou,“ říká Krejčíková.

„Spíše pozoruju na lidech, že by si někteří přáli, aby se to zpomalilo, už jsme to ale zažili. Lidé ale s dalším lockdownem pro jistotu počítají, tak uvidíme. Podle mě si ho stát už nemůže dovolit,“ dodává herečka, kterou značně zaměstnají i její dvě děti.

„Zkoušení se dvěma dětmi je náročné. Zkoušet začínáme od čtvrtého října, a to každý den, takže to musím nějak skloubit. Té mladší je rok a půl a je senzační a společenská, když ji odvedu do jeslí, jenom mi zamává a jde si hrát. Dvakrát jsem ji měla na zkoušce, ale to nejde. Obě mé děti jsou už ve věku, kdy by to bylo náročné,“ říká hvězda chystaného muzikálu Bratři.

Zdroj: expres.cz

Mohlo by vás zajímat...